USŁUGI ELEKTRYCZNE W POZNANIU

Zadzwoń do nas już dziś! Na pewno pomożemy.

Automatyka budynków – inteligentne domy

Voltrom dostarcza rozwiązania dla inteligentnego domu. Zwiększamy bezpieczeństwo, komfort oraz ekologię a przez to ekonomię użytkowania lokalu.

Nasza firma montuje systemy automatyki domowej firmy F&F Filipowski sp. j.  takie jak   F&HomeF&Radio, F&Wave oraz automatykę budynków opartą na standardzie KNX – taką jak KNX quicklinkKNX easy oraz KNX system.

Wykonujemy instalacje inteligentnych domów zarówno bezprzewodowe (zalecane dla domów jednorodzinnych)jaki i przewodowe (zalecany dla dużych budynków).

Jedynym ograniczeniem montowanych przez nas rozwiązań w zakresie inteligentnych instalacji jest Państwa wyobraźnia.

Zaletą instalacji bezprzewodowej jest to, że nie trzeba montować kabli sterowniczych. Zmniejsza to koszty całej instalacji a w przypadku domów już użytkowanych nie wymaga prowadzenia bruzd w ścianach. Unikamy przez to uciążliwych prac remontowych.

W przypadku instalacji przewodowych ich atutem jest to, iż można je stosować w dużych budynkach bez utraty jakość sygnału sterowniczego.

Dzięki temu, że nasi pracownicy są autoryzowanymi monterami F&Home Radio, każdy z naszych klientów będzie posiadał 2 letnią gwarancję od producenta. Co oznacza, że w przypadku jakiekolwiek usterki inteligentnego domu mają państwo gwarancje zarówno od nas jak i producenta.

Właścicielem marki F&Home Radio jest polska firma  F&F Filipowski sp. j,  działająca na rynku już od 1992. F&F Filipowski sp. j  jest zaznanym  producent automatyki domowej i przemysłowej (pełna oferta).

Darmowa konsultacja telefoniczna: 601-331-477

logo

f&wave - automatyka mieszkaniowa

hager - automatyka knx

Skontaktuj się z Twoim elektrykiem z VOLTROM.